Tea as nuk do të mund të paramendonte një kësi befasie nga Bearti për Shën Valentin

Tea as nuk do të mund të paramendonte një kësi befasie nga Bearti për Shën Valentin

Gjatë ditës, me anë të disa postimeve në Instagram, Tea Trifoni zbuloi për të gjithë ndjekësit se Bearti ka takuar gjyshin e saj, dhe ky i fundit e kishte pëlqyer të dashurin e saj, njofton Insajderi.

Gjithashtu, ajo pohoi se në një farë mënyre, ata dy po bashkëjetojnë nisur nga e gjithë koha që po kalojnë së bashku.

Ndërkohë, në orët e hershme të ditës së sotme ajo po qëndronte në Tiranë, dhe se festën e të dashuruarve do ta kalonin në Vlorë.

Bearti në anën tjetër, po orkestronte një befasi të mrekullueshme për të dashurën e tij, në një nga resortet më luksoze të Vlorës. Ishte ai që ndau një video duke i prezantuar ndjekësve se cfarë përgatiti për Tean.

Dhoma e tyre e hotelit ishte arreduar me detaje të këndshme; shumë petale trëndafilash në tokë, tullumbace me helium dhe pjata me ushqim.

Bearti kësaj here tejkaloi vetveten dhe Tea është një vajzë më fat! /Insajderi.com