Tea konfirmon pjesëmarrjen në “Big Brother Vip”?

Tea konfirmon pjesëmarrjen në “Big Brother Vip”?

Pas disa vitesh pauzë, “Big Brother” do të rikthehet së shpejti në ekranin e TopChanel, por që pjesë e saj do të jenë pesonazhe të njohura të estradës.

Së fundmi u përhap lajmi se pjesë e programit do të jenë dy emra shumë të njohur për publikun; Shqipe Hysenaj dhe Tea Trifoni.

Ish konkurrentet e “Për’puthen” që bënë bujë të madhe pas daljes nga emisioni, kanë folur për herë të parë për këto aludime.

Në rrjetin social Instagram, para ca ditësh Shqipja e ka mohuar një gjë të tillë e të njëjtën e ka bërë edhe Tea.

Në pyetjet nga fansat se a është e vërtetë se do të jetë pjesë e shtëpisë së madhe, përgjigja e bukuroshes ishte ‘Jo’./Insajderi.com