Tea publikon fotografi në hotel me Fationin

Tea publikon fotografi në hotel me Fationin

Ish-konkurentët e “Për’puthen”, Tea Trifoni dhe Fation Kuqari janë duke qëndruar në një hotel të Shqipërisë, shkruan Insajderi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë, Tea duke publikuar një stori në Instargram ku shihet në shoqërinë e Fationit.

Dyshja nuk dihet nëse janë në lidhje edhe pse një lajm i tillë ka qarkulluar në mediat rozë dhe është aluduar nga fansat e tyre.

Si duket publiku dëshiron që dyshja në fjalë të jenë bashkë, dhe një gjë të tillë është “duke e përdorur” Tea.

Pas kësaj video, Tea ka publikuar edhe një foto ku ka bërë tag Instagramin e “Për’puthen”, e si duket bëhet fjalë për audicionin e emisionit.

Se ku qëndron e vërteta mbetët të shihët./Insajderi.com