Tea Trifoni na prezanton për herë të parë nënën e saj

Tea Trifoni na prezanton për herë të parë nënën e saj

Pas rikthimit në Instagram, ish-konkurrentja, Tea Trifoni ka vazhduar tu përgjigjet pyetjeve të shumta të ndjekësve të saj kureshtarë, njofton Insajderi.

Një nga ndjekësit, deshi të dijë edhe qëndrimi e prindërve të saj – që janë divorcuar prej kohësh – në lidhje me ndarjen e saj të bujshme nga Beart Rexhepi.

“Janë shqetësuar sigurisht. Por ata i dinë gjërat më brendësisht se publiku dhe më kanë mbështetur shumë”, është përgjigjur ajo.

Më pas në një postim tjetër, ajo na prezantoi për herë të parë nënë e saj duke publikuar një fotografi.

Ndër të tjerash, Tea zbuloi se lidhja e saj më e gjatë ka zgjatur rreth dy vjet e gjysme, ndërkaq më e shkurtra është kjo e fundit. /Insajderi.com