‘Tela’, publikohet kënga e Kidës me Ermalin

 ‘Tela’, publikohet kënga e Kidës me Ermalin

Ermal Fejzullahu dhe Kida kanë publikuar projektin e tyre më të ri  të titulluar ‘Tela’.

Ky projekt me ritme verore është punuar nga Koston dhe Badsam teksa ka tekst të reperit BimBimma.

Për pjesën vizuale, atë të videoklipit, është përkujdesur Alban Selimaj.

Kujtojmë se ky projekt nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes të cilët kanë vendosur të bashkojnë forcat sërish për një tjetër projekt i cili synon të jetë një prej hiteve të kësaj vere.