Temperaturat sot parashihet të lëvizin ndërmjet 14 dhe 17 gradë celcius

Temperaturat sot parashihet të lëvizin ndërmjet 14 dhe 17 gradë celcius

Në vendin tonë të premten dhe të shtunën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. /Insajderi.com