Tërmet në Tiranë

Tërmet në Tiranë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme rreth orës 22.30 minuta në Tiranë, njofton Insajderi

Sipas Qendrës Evropiane të Tërmeteve epiqendra ishte në afërsi të Durrësit.

Ai kishte një magnitudë 2.9 të shkallës Rihter dhe me një thellësi prej 10 kilometrash./Insajderi.com