“Tërmet” te Bayerni, këto janë lajmet rreth Neuer

“Tërmet” te Bayerni, këto janë lajmet rreth Neuer

Manuel Neuer pritet të largohet nga Bayern Munichu në fund të këtij sezoni.

Portieri gjerman nuk e ka ndërmend ta vazhdojë kontratën me gjigantin bavarez.

Kontrata e tij aktuale do të skadojë në vitin 2021 dhe palët nuk kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e saj, me shume ne Insporti.com