Tetë persona përfshihen në një rrahje

Tetë persona përfshihen në një rrahje

Tetë persona janë përfshirë në një rrahje brutale të enjten rreth orës 14:25 në Fushë Kosovë.

Shtatë prej tyre u arrestua si të dyshuar, njofton Insajderi.

Me vendim të prokurorit ata u dërguan në mbajtje, raporton Policia e Kosovës.

Një nga pjesëmarrësit në këtë “përplasje muskujsh”, u lëndua dhe u dërgua për trajtim mjekësor. /Insajderi.com