Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagra" />

Teuta Krasniqi feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Teuta Krasniqi feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Është njëra nga aktoret më të njohura shqiptare që me rolet e saj ka bërë shumë njerëz ta duan dhe pëlqejnë.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka bërë të ditur që sot feston ditëlindjen.

“27 Korrik, ditelindja ime. Gjithmone i gezohem ditelindjes si femijet. Zgjimi ne mengjes nga puthjet e perqafimet e dy dritave te syve te mi, Tara dhe Kaia, dashuria e pakufishme e Shpirtit tim Adonisit, me kafen e mengjesit jane feste e perditshme imja. Duke vazhduar sot me urimet me te dashura te familjareve dhe gjithe juve miq, ma zbukuruan kete dite te posaqme timen. Ju paça gjithmone. Ju dua #36 te shendetshme dhe te lumtura, Faleminderit Zot per gjitha bekimet ne jete” ka shkruar Teuta.
Ndryshe, ajo ka mbushur përplot 36 vite.