Teuta Krasniqi shfaqet e mërzitur nga karantina dhe ka një kërkesë

Teuta Krasniqi shfaqet e mërzitur nga karantina dhe ka një kërkesë

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo ka zgjedhur një tjetër formë që të kërkoj nga ndjekësit që të rrinë në shtëpi.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit të publikuar ajo po duket paksa e mërzitur, në anën tjetër ka kërkuar prej të gjithëve që të rrinë në shtëpi.

View this post on Instagram

Quarantine mood ☺️ #rrinshpi#stayhome

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Karantina në Shqipëri, Xhesi na tregon një ditë të saj izolimi