Themeluesi i “Playboy” bëhet gjysh

Themeluesi i “Playboy” bëhet gjysh

Familja Hefner është rritur për një anëtar, njofton Insajderi.

Djali i themeluesit të “Playboy”, Hugh Hefner, u bë baba i një vogëlusheje.

Cooper Hefner i martuar me aktoren e Scarlett Byrne Hefner që u bë e njohur nga filmi “Harry Potter”, u bënë prindër për herë të parë dhe vogëlushes i lanë emrin Betsy Rose Hefner.

Cooper Hefner, Scarlett Byrne

Hefner i thotë për revistën PEOPLE “thesari” i tij i vogël gëzontë shëndet të plotë dhe se ai dhe gruaja e tij janë “të mbushur me një gëzim – ne nuk mund të ishim më të lumtur”. Vajza e vogël mban emrin e gjyshes së tij, Betsy Aldridge-Conrad, e cila vdiq në korrik. /Insajderi.com