Therje me thikë në një lokal në Shtërpcë

Therje me thikë në një lokal në Shtërpcë

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka therë me thikë një mashkull në një lokal të Shterpcës.

Si pasojë e këtij incidenti viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.