Thumbon Gjiko: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer

Thumbon Gjiko: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer

Gjiko ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq në veturën e tij të re.

Reperi u fotografua me bashkëshorten e tij, Elitën dhe djalin, Zërin, ndërsa tregoi edhe një herë si duket nga brenda vetura e tij luksoze.

“Ty nuk t ‘hec pa benzin mu nuk m’hec pa shofer??‍✈️?”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Gjiko titullohet “My Bro” në bashkëpunim me Butën.