Thyhet xhamia në Istog, vidhen para dhe pajisje teknike

Thyhet xhamia në Istog, vidhen para dhe pajisje teknike

Policia njofton se dje është thyer një xhami në komunën e Istogut, shkruan Insajderi.

Sipas policisë, xhamisë i është vjedhur një çantë me rreth 50 euro dhe incizuesi i kamerave të sigurisë./Insajderi/