“Ti e paske bo termet”, Getoar Selimi tregon se kush është vajza që e ‘shkaktoi’ tërmetin

“Ti e paske bo termet”, Getoar Selimi tregon se kush është vajza që e ‘shkaktoi’ tërmetin

Tërmeti i ditës së djeshme në Shqipëri ka ‘pushtuar’ edhe internetin.

Solidarizimi, por gjithashu edhe shakatë po vërehen gjithandej në rrjetet sociale duke e bërë këtë ndodhi të rëndë paksa më relaksuese.

E në këto ‘shaka’ është përfshirë edhe reperi Getoar Selimi.

Geti i ka lënë një koment Luana Vjollcës, kunatës së tij, në një fotografi që ajo ka postuar.

Në këto foto Luana shihet në një set profesional që ka realizuar për revistën angleze GlobalWoman.co, në të cilat me të vërtetë shkëlqen.

Dhe Geti i ka shkruar: “Ti e paske bo tërmet”, duke dashur të shprehë se sa ‘bobatike’ duken fotografitë që ajo ka postuar pak momente para tërmetit.

Emisioni më i ri i showbizit po vjen: Follow për të mos ikur asgjë: Follow në Facebook: https://www.facebook.com/Review-101968204486657/

Një jetë tu prek n.tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Një jetë tu prek n’tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Gepostet von Review am Donnerstag, 19. September 2019