“Ti je reperi më i rrahur në hip-hop”- Fero reagon ashpër ndaj reperit shqiptar

“Ti je reperi më i rrahur në hip-hop”- Fero reagon ashpër ndaj reperit shqiptar

Para dy ditësh Fero publikoi një video në Instagram ku shkroi se është rap artisti më i mirë në botë.

“Lajmrim ‼️‼️‼️I am the best rap artist in the world .‼️In jom rap artisti ma i fort nbot .‼️”, shkroi Fero.

Duket se kjo si ka pëlqyer njërit prej reperëve të gjeneratës së vjetër i cili dhe ka vendosur t’i shkruaj një koment.

“Ti munesh me kan humori ma i mir ne Hip Hop shqip ose ma i rrahuri, po asnjheer RAP artist… (edhe ktyne tjerve ju ka ik ftyra hala pa e bo ftyren mire)”, ishin fjalët e Dudës, ku Fero nuk ka hezituar aspak t’i përgjigjet.

“Hala gjallë kukshe a. muzika jote hit e fundit u kon 2006. dhomqi mu ke kap n’***nashte dhez apet”, ishte përgjigja e Feros.