“Ti më bën të çmendem”, reagon ashpër gruaja e Vidal

“Ti më bën të çmendem”, reagon ashpër gruaja e Vidal

Fillimi i vitit nuk ishte koha më e mirë për Arturo Vidal dhe të dashurën e tij, Sonia Isaza.

Mesfushori I Barcelonës vendosi të fshijë të gjitha imazhet në të cilat u shfaq me vajzën e tij, gjë që e bëri atë të kuptonte se ata i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Edhe pse vetëm një muaj më vonë, ata u rishfaqën së bashku në rrjetet sociale, më shumë në Insporti.com.