Tom Hanks i kthehet edhe një herë punës tij të vjetër

Tom Hanks i kthehet edhe një herë punës tij të vjetër

Tom Hanks po kthehet në një nga punët e tij të para, duke shitur hot-dog dhe kikirikë në lojërat e Oakland A mes pandemisë Coronavirus, shkruan Fox News, transmeton Insajderi.

Hanks, 64 vjeçar, njihet më shumë tani si një aktor fitues i çmimit Oscar. Sidoqoftë, kur ishte 14 vjeçar, ai punoi si një shitës duke ecur lart e poshtë stadiumit për këdo që dëshironte të blinte një hot dog apo kikirikë. Tani, sezoni MLB po ecën përpara vendosur njerëz prek kartoni aty ku do duhej të uleshin tifozët dhe duke përdorur audio të vjetër për të dhënë iluzionin e një turme. Për të ndihmuar gjërat të ndjehen më autentike, Hanks po e ‘huazon’ zërin e tij për të shitur hot-dog.

Ekipi i vendlindjes së tij, Oakland A, njoftoi se tifozët jo vetëm që mund të dëgjojnë zërin e aktorit që shet hot-dog tek patronët imagjinarë, por ai do të shfaqet në versionin karton i veshur me një jelek me vija bardh e kuq, e fansat do mund ta shohin nga komoditeti i shtëpisë së tyre në TV. /Insajderi.