Trajnerët ankohen te gjyqtarët, këta të fundit thonë se gabimet janë njerëzore

Trajnerët ankohen te gjyqtarët, këta të fundit thonë se gabimet janë njerëzore

Me të filluar sezoni pranveror, menjëherë kanë nisur edhe pakënaqësitë dhe polemikat rreth ndarjes së drejtësisë, ashtu siç ndodh kaherë në futbollin kosovar.

Lufta për titull javë pas jave është duke u bërë më e fortë, ndërmjet KF Feronikelit, KF Prishtinës dhe KF Llapit, këto tri skuadra deri në fund të këtij kampionati do të bëjnë luftë të pakompromis për titullin e kampionit, më shumë në Insporti.com.