Trajneri u shkarkua, tashmë fillojnë akuzat për keqpërdorime në Vëllaznim

Trajneri u shkarkua, tashmë fillojnë akuzat për keqpërdorime në Vëllaznim

Klubi i Futbollit Vëllaznimi, ashtu siç paralajmëroi Insporti gjatë paradites, ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Arsim Gojani.

Përderisa, shkarkimi i trajnerit që e dërgoi ekipin gjakovar në finale të Kupës, është një prej temave që po përflitet shumë në Gjakovë, tashmë kanë filluar edhe akuzat për keqpërdorime brenda klubit.

Shkëlzen Gashi, biznesmeni që punon në Zvicër dhe ka qenë Kryetar i klubit deri në emërimin e Agim Canës në këtë post, ka kërkuar llogari për, siç pretendon ai, shifra pesë shifrore të parave të marra nga burime të ndryshme.

Lexoni postimin e Gashit ne facebook.