Trajneri Vukicevic i pakënaqur me këtë fakt te Feronikeli – zbulon pretendentët për titull

Trajneri Vukicevic i pakënaqur me këtë fakt te Feronikeli – zbulon pretendentët për titull

Debutoi me fitore te skuadra e Feronikelit, duke triumfuar kundër Drenicës, 4:1, në ndeshjen e javës së parë të Superligës.

Megjithatë, trajneri nga Mali i Zi, Dejan Vukiqevic, thotë se nuk është i kënaqur me lojën e treguar në disa periudha dhe, sipas tij, ende janë larg lojës që e kërkon.

44-vjeçari frikësohet se mund të përballen me probleme për shkak se ekipi nuk ka pushuar gjatë verës.

Lexoni më shumë në Insporti