Trejsi Sejdini përfshihet në përleshje, tërhiqen zvarrë në mes të diskotekës

Trejsi Sejdini përfshihet në përleshje, tërhiqen zvarrë në mes të diskotekës

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, duket se është përfshirë në një tjetër telash.

“Iconstyle”, ka siguruar pamjet teksa Trejsi shfaqet duke u përfshirë në një sherr të dhunshëm në njërin prej club-eve të Sarandës.

Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e kaluar dhe siç mund ta shihni në video, 19-vjeçarja dhe mikesha e saj, të veshura njësoj, janë përleshur me një vajzë.

Gjithashtu, njëra prej vajzave e thërret Trejsin në emër, mirëpo 19-vjeçarja e tensionuar vazhdon t’i kthehet personave me të cilët u përfshi në sherr.