fbpx

Trepça ’89 e Feronikeli shumë afër finales

Trepça ’89 e Feronikeli shumë afër finales

Trepça ’89 po thuaj është kualifikuar në finale të Kupës së Kosovës, pasi në ndeshjen e parë ka fituar në udhëtim te Vëllaznimi me rezultat 4:0 dhe është pak e besueshme që në ndeshjen  e kthimit, e cila zhvillohet në Mitrovicë, të shpërdorojnë një epërsi kaq të madhe.më shumë në Insporti