Trump ankohet përsëri: Ku janë votat e ushtrisë?

Trump ankohet përsëri: Ku janë votat e ushtrisë?

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar përsëri përmes llogarisë së tij në Facebook dhe është ankuar se po bëhet dallavereve me vota, njofton Insajderi.

Tani ai thotë se në shtetin e Georgias, ku gara është tejet e ngushtë, po mungojnë votat e ushtarëve që kanë votuar.

“Ku janë votat e ushtrisë që po mungojnë në Georgia? Çfarë po ndodhë me to?”, ka shkruar Trump në Facebook./Insajderi.com

Për më shumë rreth zgjedhjeve në SHBA, kliko KËTU.