Tuna me set të ri të fotografisë, duket mjaft tërheqëse

Tuna me set të ri të fotografisë, duket mjaft tërheqëse

Është njëra ndër këngëtarët më të komentuara në skenën e muzikës. Tuna Sejdi, po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të fundit “Fortuna”, i cili u mirëprit nga fansat e saj.

Megjithatë, këngëtarja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale fotografitë e së cilës tërheqin gjithnjë vëmendje. Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse dhe atraktive.

Këto imazhe këngëtarja shkupjane ia ka besuar fotografit të njohur, Norik Uka, teksa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

mood

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on