Tuna pozon gjysmë e zhveshur

Tuna pozon gjysmë e zhveshur

Altuna Sejdiu ka ‘pauzuar’ një kohë pas lindjes së djalit, duke mos u paraqitur shpesh në publik.

Pas publikimit të albumit të fundit me titull ‘Fortuna’ ajo u rikthye furishëm në skenë.

Ajo përmblodhi 7 këngë në këtë album, këngë që u pritën mjaft mire nga publiku, shkruan indeksonline.

E së fundmi ajo ka bërë disa paraqitje ‘të nxehta’, duke treguar format perfekte dhe gatishmërinë e saj për rikthimin në këtë sezonë verorë.