Tupac gjallë?! Publikohet videoja që po habit të gjithë

Tupac gjallë?! Publikohet videoja që po habit të gjithë

Pavarësisht se nuk ka ndonjë fakt, teoricienët konspirativ vazhdojnë të besojnë se Tupac Shakur, reperi që vdiq më 1996, është ende gjallë e shëndosh.

Këtë herë, dikush po thotë se e ka filmuar reperin e këngës së njohur “California Love” duke buzëqeshur, biseduar në telefon dhe duke pirë cigare.

Tupac ishte qëlluar për vdekje në Nevada më 13 shtator, 1996, përderisa ishte në veturë. Prej atëherë, shumë njerëz pretendojnë se e kanë parë atë disa herë, transmeton Gazeta Express.

Edhe pse nuk ka ndonjë dëshmi për këto pretendime, duhet ta pranojmë se burri në videoduket shumë si ai. Videoja u bë nga një kameraman anonim, i cili u fsheh pas një lule dhe e incizoi atë.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019