Twitter – Manchester United, merret hap i rëndësishëm për rastin e Paul Pogbas

Twitter – Manchester United, merret hap i rëndësishëm për rastin e Paul Pogbas

Përfaqësuesit e ‘Twitter’ dhe ata të Manchester Unitedit do të takohen gjatë javës së ardhshme, në lidhje me Paul Pogban.

Reprezentuesit e rrjetit social Twitter, dhe klubi i Manchester Unitedit do të mbajnë një takim për shkak të abuzimeve racore që iu bënë Pogbas, transmeton Insporti

Pogba ishte cak i sulmeve raciste në rrjetin social Twitter, pas penalltisë së humbur në ndeshjen e të hënës mbrëma kundër Wolvesit.

Lexoni më shumë