U burgos për foton me Ronaldon, historia e frikshme e kurajozit 14-vjeçar

U burgos për foton me Ronaldon, historia e frikshme e kurajozit 14-vjeçar

Start i pafat për Juventusin e Mauricio Sarrit, në miqësoren e parë aziatike, e mundur 3-2 me një gol nga mesi i fushës së Herri Kejnit, por ajo që rezervoi postsfida e bardhezinjve për një tifoz të vogël të tyre ishte e frikshme. 4-5-8

Tabloidi “The Sun” i rikthehet episodit të ndodhur në minutën e 80-të të lojës përballë kampionëve të It alisë dhe “Spërs”- ave, kur një fans i ri i Kristiano Ronaldos zbriti në terrenin e lojës.

Lajmi i plotë: Insporti.com