U dënua për “shqiponjën” ndaj Serbisë – Xhaka tregon kush ia pagoi gjobën

U dënua për “shqiponjën” ndaj Serbisë – Xhaka tregon kush ia pagoi gjobën

Në vigjilje të ndeshjes së yjeve ndërmjet ekipit të Granit Xhakës dhe atij të Milot Rashicës kanë folur edhe protagonistët e ndeshjes.

Granit Xhaka ndër të tjerash foli edhe për “shqiponjën” e bërë pas realizimit të golit në duelin me Serbinë në Kampionatin Botëror, më shumë në Insporti.com.