fbpx

U intervistua për shtatë orë nga hetuesit e Prokurorisë së Specializuar – dalin pamje të Remit nga Haga

U intervistua për shtatë orë nga hetuesit e Prokurorisë së Specializuar – dalin pamje të Remit nga Haga

Intervistimi i tij ka nisur në orën 10.00 të mëngjesit dhe ka mbaruar pas 7 orëve.

Me gjithë interesimin e mediave për të mësuar më shumë rreth intervistimit maratonik, Mustafa nuk ka dashur të prononcohet për media.

Për të parë videon, klikoni këtu: VIDEO

Vlen të kujtojmë faktin se ditën e djeshme pak para nisjes për në Hagë, Mustafa tha se beson në pafajësinë e tij duke vlerësuar se dyshimet kanë nisur pas propagandës së raportit të Dick Martit.