U përfol se janë në lidhje, Tea drejt Dubait dhe në të njëjtën dhomë me Geraldin

U përfol se janë në lidhje, Tea drejt Dubait dhe në të njëjtën dhomë me Geraldin

 

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, njëri prej emrave më me bujë në showbizin shqiptar.

Nga programi ajo doli si qift me Armando Shehi-n, ndërsa, për disa ditë zbuluan se ajo ishte në lidhje me Beart Rexhepi, njashtu dhe ky ish-konkurent, por që nuk ju zgjati shumë.

Nën shoqërimin dhe frekuentimin me Gerald Lulja, fansat aluduan se ata kanë një lidhje, ndërsa, por që këtë e ka mohuar bukuroshaj duke thënë se janë miq të vjetër,

Së fundi, dyshja kanë udhëtuar së bashku drejt Dubait, duke e bërë vetë ditur pas hedhjes së disa fotove dhe videove në rrjetin social Instagram.

Tea ka postuar disa InstaStory që lëjnë prapë dyshime, duke qenë të dy në të njëjtën dhomë, e një moment edhe shihet ku dyshja janë me rroba banjo.

A janë vetëm miq siç e kanë cekur? Apo do të dalin të vërtetat e aludimeve të fansave që ata kanë një lidhje?

Mbetet të shihet nëse dyshja do të zbulojë më shumë. /Insajderi.com