U përfol se do të adoptonte një fëmijë – reagon Jennifer Aniston

U përfol se do të adoptonte një fëmijë – reagon Jennifer Aniston

Një raport doli dje se Jennifer Aniston është duke birësuar një vajzë nga jetimorja meksikane, Casa Hogar Sion. Një përfaqësues i aktores që atëherë i ka mohuar këto pretendime, njofton Insajderi.

Burime për “Closer” thanë se Jennifer njoftoi se do të adoptojë gjatë xhirimeve për ribashkimin e “Friends”.

‘Jen ndjeu se ribashkimi ishte koha e përkryer për të bërë njoftimin e foshnjës së saj për të gjithë grupin”, tha burimi.

Sidoqoftë, sipas përfaqësuesit të Jennifer, kjo histori është e pavërtetë.

Ata lëshuan deklaratën vijuese për E!News ku shkruhej se historia është fabrikim dhe aspak e vërtetë. /Insajderi.com