“U prefsh në paqe Ellen DeGeneres”: Çfarë po ndodh në rrjete sociale?

“U prefsh në paqe Ellen DeGeneres”: Çfarë po ndodh në rrjete sociale?

Për ju që jeni fansa të moderatores së famshme dhe u shqetësuat, së pari ju njoftojmë se moderatorja është gjallë, shëndosh e mirë.

Mirëpo në Twitter filluan postimë të shumta nën hashtagun #RipEllen, dhe shumë ishin të habitur, se çfarë në fakt po ndodhë, njofton Insajderi.

Shumë përdorues në Twitter po tallen më moderatoren duke përdorur foto të të famshmëve, si sozi e saj me hashtag #RIP.

#RIP Ellen: Çfarë ka interneti me moderatoren?

#RIP Ellen: Çfarë ka interneti me moderatoren?

#RIP Ellen: Çfarë ka interneti me moderatoren?

E gjithë kjo nisi për faktin së javën e kaluar, qarkullonin thashetheme, se sezoni aktual i shfaqjes së saj do të jetë i fundit.

Burime të ndryshme thanë për The Sun se shfaqja “Ellen” mund të anulohet së shpejti, në mes të raportimeve për rënie të vlerësimeve dhe shikueshmërisë, shtuar këtu edhe pretendimet se DeGeneres është e pasjellshme me stafin e saj,

Moderatorja ende nuk e ka dhënë komentin e saj ndaj këtij hashtagu dhe ndoshta thjesht po përpiqet ta injorojë. /Insajderi.com