U shpreh e zhgënjyer pas humbjes në RTSH – Por shikoni çfarë bën Elvana në New York

U shpreh e zhgënjyer pas humbjes në RTSH – Por shikoni çfarë bën Elvana në New York

Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja nuk mori çmimin e parë teksa u komentua shumë edhe fakti që juria e huaj e kishte votuar me pikët më të larta.

Menjëherë pas festivalit, Elvana u nis për në SHBA për të mbajtur koncert. Këngëtarja e ka djegur skenën mbrëmjen e djeshme duke kënduar “Me tana”.

Në sy ra edhe veshja moderne dhe ekstravagante e këngëtares. Elvana dukej në super formë dhe ndezi atmosferën në koncertin e mbajtur në New York.