U tha se është në koma, Buta sqaron situatën

U tha se është në koma, Buta sqaron situatën

Ditën e djeshme në media qarkulloi një foto e një personi në koma, ku sipas fansave ai ishte reperi Buta.

Të shqetësuar ndjekësit e tij shpërndanë foton në rrjetet e tyre sociale duke i uruar shërim të shpejtë, megjithatë duket se fotoja nuk ka qenë e tij.

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Gepostet von Review am Samstag, 19. Oktober 2019

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instastory, vetë Buta ka treguar se është mirë me shëndet dhe fotoja ka qenë ‘fake’.

“Çka e pashë një video palidhje që jam në koma. Fake news”, thotë Buta në video.