UEFA kujton momentin kur Rashica e turpëroi Bullgarinë midis Sofjes

UEFA kujton momentin kur Rashica e turpëroi Bullgarinë midis Sofjes

Milot Rashica sërish ka marrë vëmendjen e faqeve të UEFA-s, por kësaj radhe për “spektaklin” kundër Bullgarisë.

Kosova të hënën shënoi fitore historike në Sofje ndaj Bullgarisë, ku padyshim se më i miri te “Dardanët” dhe ai që e udhëhoqi ekipin drejt fitores, ishte Milot Rashica.

Tani, UEFA është mahnitur me shkathtësitë e futbollistit nga Vushtrria, transmeton Insporti

VIDEO: Momenti kur Milot Rashica e turpëroi kombëtaren bullgare