Unikkatili paralajmëron fansat e tij – Po sjellë diçka të re nga karantina

Unikkatili paralajmëron fansat e tij – Po sjellë diçka të re nga karantina

Rep-artisti i njohur në Kosovë dhe Shqipëri, Viktor Palokaj i njohur si Unikkatil, para pak çastesh ka paralajmëruar diçka të re për fansat e tij.

Ai përmes një postimin në “Instagram”, ka bërë të ditur së është i gatshëm për të publikuar një këngë të re, shkruan Reporteri.net

Unikkatili, ka kohë që nuk ka publikuar këngë të re, por si duket për të tani është momenti.