United me një plan për Sancho-n

United me një plan për Sancho-n

Manchester United janë gati ta marrinë një vendim rreth Jadon Sancho, shkruan Goal, njofton Insajderi.

Sky Sports raporton se Ed Woodward është gati të takohet me zyrtarë të tjerë në Old Traford dhe të hartojnë një plan për transferimet e këtij afati kalimtar.

Dhe Sancho pritet të jetë një nga të parët të cilët do të transferohet.

Lojtari i Borussia Dortmund është  edhe një nga të preferuarit e trajnerit të Djajve Ole Gunnar Solskjær/Insajderi.com