Urimi i Sarës për Atdheun: “Sinqerisht bush*ra jote”

Urimi i Sarës për Atdheun: “Sinqerisht bush*ra jote”

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, sot feston ditëlindjen.

Ai u largua nga programi si çift me Sara Malaj, për të vazhduar njohjen jashtë.

Në ditën e tij të veçantë, Sara ka menduar t’i bëjë një surprizë e po që ishte interesante.

Ajo ka postuar një fotografi në pastiqeri ku ka zbuluar se i ka bërë një tortë duke e uruar kështu: “Sinqerisht kur*a jote”.

Torta ishte në formë gjoksi të femres ku shkruan: “Urime ditëlindjen pervers i sëmurë, ti po plakesh”.

Sara e ka uruar dhe me një foto së bashku me të ku i dedikoi disa fjalë të ëmbla: “Uroj që ditëlindja jote të jetë aq e lumtur sa më ke bërë ti mua”.

Dyshja gjatë periudhës brenda programit po që kishin një lidhje të thyer shumë herë, e tani po duket se janë duke e shijuar më shumë njohjen jashtë programit. /Insajderi.com