Vajza modele e Noel Gallagher është e trishtuar sepse njerëzit mendojnë që ajo abuzon me substanca

Vajza modele e Noel Gallagher është e trishtuar sepse njerëzit mendojnë që ajo abuzon me substanca

Anais Gallagher këmbëngul se ajo nuk është një hipi e egër e egër dhe pa kontroll sikurse njerëzit, sikur mendojnë njerëzit që është – dhe fajëson festat e prindërve të saj, për pamundësinë të marrë apartment me qera.

Mamaja dhe babai i 20-vjeçares Meg Mathews dhe Noel Gallagher ishin të famshëm për stilin e tyre të egër të jetës në vitet ’90.

Por vajza e tyre e ngopur thotë se ajo as nuk pi – dhe e gjitha është për shkak të tyre.

Shfrenimi i prindërve të saj, i shkaktoi asaj aq shumë hidhërime saqë ajo vendosi ta dërgonte jetën e saj në një drejtim krejt tjetër – dhe duket e lumtur që njerëzit gabojnë në përceptimin për të.

Anais zbuloi: “‘ Unë nuk kam marrë apartamente që jam përpjekur t’i marr me qira për shkak të saj.

“Pronarët po mendojnë se do të kem festa të çmendura çdo natë.

“Familja e ish të dashurit tim e kishin pyetur atë, nëse unë pijë dhe bëj droga”.

“Unë nuk pi. Fakti që kam pasur prindër të çmendur më bëri të shkoj në të kundërtën”./Insajderi.com

Burimi: Mirror