fbpx

Vazhdojnë spekulimet për reperin veteran dhe të dashurën e tij : A jane fejuar tashmë?

Vazhdojnë spekulimet për reperin veteran dhe të dashurën e tij : A jane fejuar tashmë?

Duket se çifti romancën e tyre ka kurorëzuar me fejesë dhe rrallëkush e ka ditur.

Bëhet fjalë për Genc Prelvukajn dhe Eni Koçin, të cilët gjatë vitit të kaluar kanë qenë ndër më të përfolurit.

Duket se për këtë rast këngëtarët kanë zgjedhur të shkojnë për pushime dimërore në plazhet fantastike të Tajlandës.

Pas publikimit të fotografive në rrjetet sociale te dyshja na tërhoqi vëmendjen një unazë rreth i artë në dorën e Gencit.

Gjithashtu edhe në një prej imazheve të biondinës shihet se mban një unazë të diamantit në “gishtin e fejesës”.

Ndryshe, çifti është duke punuar ndaras edhe në projekte të reja muzikore gjatë këtij viti kalendarik.