Vazhdojnë thumbimet në rrjete sociale mes Megan Fox dhe ish-bashkëshortit të saj

Vazhdojnë thumbimet në rrjete sociale mes Megan Fox dhe ish-bashkëshortit të saj

Megan Fox pati një kritikë shumë publike dhe thumbuese për ish-bashkëshortin e saj Brian Austin Green në një koment në Instagram këtë fundjavë pasi ai ndau një foto të djalit të tyre 4-vjeçar, Journey, në platformë, njofton Insajderi.

Fotoja, e cila më pas është fshirë, paraqiste Green dhe djalin e tij të veshur për Halloween. Por është e sigurt të thuhet se Fox, e cila ka dy djem me Green, nuk ishte shumë i kënaqur me postimin.

“Pse duhet që Journey të jetë në këtë fotografi?” Fox shkroi në një koment. “Nuk është e vështirë t’i presësh ata. Ose zgjidh foto që ata të dy nuk janë”.

“Kam pasur një Halloween të mrekullueshëm me ta dje, dhe megjithatë mund të vëresh mungesën e tyre në mediat e mia sociale”, vazhdoi ajo.

“E di që ti i do fëmijët e tu”, vazhdoi Fox. “Por unë nuk e di pse duhet të pozosh me ta për Instagram”.

“Ti je aq i dhënë që të ushqesh narrativën që unë jam një nënë neglizhente, dhe ju jeni babai i vitit,  përjetësisht i përkushtuar”, shkroi Fox.

“Ti i mban gjysmën e kohës”, shtoi ajo. “Urime, je me të vërtetë një njeri i shkëlqyer”.

Që atëherë Green ka fshirë dhe ri-ngarkuar të njëjtën foto, këtë herë me pa djalin.

Kjo nuk është hera e parë që ish-çifti përplasen në rrjete sociale – në gusht, Green reagoi pasi Fox postoi këtë foto të saj me të dashurin e saj të ri, Machine Gun Kelly.

“Një djalë i bukur…”, shkroi Fox në mbishkrim. “Zemra ime është e jotja”.

 

View this post on Instagram

 

Achingly Beautiful Boy… My heart is yours 🔪♥️🔪

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Vetëm disa orë më vonë, Green – i cili nuk ndiqte më Fox në Instagram – publikoi postimin e tij: një seri fotografish të djemve të tyre me të njëjtën mbishkrim si ish-bashkëshortja, që i kishte dedikuar të dashurit.

 

View this post on Instagram

 

Achingly beautiful boys…… My heart is yours

A post shared by Brian Austin Green (@brianaustingreen) on

Green njoftoi në maj se ai dhe Fox ishin ndarë, duke konfirmuar se ata kishin kaluar tashmë disa muaj larg njëri tjetrit. /Insajderi.com

Burimi: BuzzFeed