Vdes ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu

Vdes ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu

Ka vdekur doktori dhe ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur kolegu i tij, Besian Ibishi.

Ai përmes një postimi në Facebook ka ngushëlluar familjen e të ndjerit.

“Vdes doktori dhe ish drejtori i Spitalit të Gjilanit Dr. Nysret Hajrullahu. Ngushëllime familjes dhe kolegeve. Zoti e mëshiroftë Dr. Nysretin”, ka shkruar Ibishi./Insajderi.com