Vdes ish-ushtari i UÇK-së

Vdes ish-ushtari i UÇK-së

Hisen Demukaj, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka ndërruar jetë.

Kryetari i Drenasit, Bashkim Ramosaj e ka kumtuar lajmin për vdekjen e  Demukajt.

“Pikëllues lajmi për vdekjen e bashkëvendasit tonë, intelektualit dhe ish luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hisen Demukaj. Do të kujtojmë gjithmonë. Ngushëllimet më të sinqerta familjes Demukaj dhe të gjithë atyre që e njohën Hisenin”, ka shkruar Ramosaj në Facebook. /Insajderi.com

Pikëllues lajmi për vdekjen e bashkëvendësit tonë, intelektualit dhe ish Luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të…

Gepostet von Bashkim Ramosaj am Mittwoch, 21. Oktober 2020