Vdes një funksionar i LDK-së, ishte bashkëpunëtor i Agim Veliut

Ka vdekur edhe një anëtar i LDK-së.

Vdes një funksionar i LDK-së, ishte bashkëpunëtor i Agim Veliut

Ka vdekur funksionari i LDK-së, Hazir Raçi, i cili ka qenë bashkëpunëtor i ministrit aktual të Punëve të Brendshme, Hazir Raçi,.

Agim Veliu ka ngushëlluar familjen Raçi për këtë humbje.

“Ngushëllimet më të sinqerta familjes Raçi, miqve dhe bashkëpunëtorëve të tij, për humbjen e familjarit të përkushtuar, kolegut e mikut të shkëlqyer dhe njeriut të urtë e punëtor, siç ishte profesori”, ka shkruar ndër tjerash Veliu. /Insajderi.com/

Postimi i plotë: