Vdes një person në Aeroportin e Prishtinës

07.11.2017 10:47
Vdes një person në Aeroportin e Prishtinës

Sot në mëngjes ka vdekur një punëtor i cili punon në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

Rrethanat e vdekjes së tij ende nuk dihen ka thënë për Insajderin Florije Ahmeti zëdhënëse në Policinë e Kosovës.

“Sot në mëngjes rreth orës 08:00 të mëngjesit ka ndodhu një vdekje e dyshimtë, ekipi i policisë dhe mjekësia ligjore janë në vendin e ngjarjes”, ka treguar Ahmeti. /Insajderi.com