Vërshohet nga uji rruga “Agim Ramadani” në Prishtinë

Vërshohet nga uji rruga “Agim Ramadani” në Prishtinë

Shiu që ka rënë pothuajse pa ndërprerë gjatë së shtunës në Kosovë ka bërë që disa rrugë të vërshohen nga uji dhe të vështirësohet qarkullimi i qytetarëve, njofton Insajderi.

Rruga “Agim Ramadani” në Prishtinë është është bërë gati e pakalueshme si pasojë e vërshimeve.

Faqja “Vrojtuesit e lagjes” në Facebook ka publikuar pamjet nga kjo rrugë./Insajderi.com