Veshja e Olta Gixharit në plazh, ky detaj merr vëmendje

Veshja e Olta Gixharit në plazh, ky detaj merr vëmendje

Është një nga femrat e cila merr vëmendje për çdo postim që bën, Olta Gixhari së fundmi ka postuar një foto me bikini dhe nddjekësit nuk kanë lënë pa komentuar.

Ajo ka shkuar në plazh, ani pse koha dukej pak e vranët.

E nga atje, Olta Gixhari, aktorja shqiptare, ka publikuar një fotografi ku shihet sa seksi, aq edhe e çuditshme.

Kjo se, në foto ajo shihet me një veshje jo fort e përshtatshme me plazhin.

Si do që të jetë, vëmendjen e morën të brendshmet e poshtme, ngjyrë të kuqe.